On-line přihláška

V případě, že již máte založený účet (osobní kartu) v našem novém registračním systému (v provozu od července 2014)

klikněte na „Přihlášení“ kde stačí vyplnit pouze e-mail a heslo (tzn. pokud jste se alespoň 1x účastnili námi pořádané akce od července 2014 a již se registrovali přes tento nový systém, tak stačí pouze vyplnit e-mail a heslo, které jste si při prvním přihlašování zvolili sami).


Pokud jste zapomněli heslo

klikněte na „Zapomenuté heslo“ a zadejte Vaši e-mailovou adresu. Na e-mail Vám budou doručeny instrukce jak si nastavit nové heslo. Jakmile budete mít nové heslo nastaveno, klikněte v registračním systému na „Přihlášení“ kde si zadáte už jen e-mail a nové heslo.                                                                                                                                                                                                                                              


V případě, že nemáte založený účet (osobní kartu) v našem novém registračním systému (v provozu od července 2014)

přejděte na "Založit nový účet a podat přihlášku“. Zde si „účet“ neboli "osobní kartu" vyplníte dle instrukcí. Musíte vždy vyplněnou sekci potvrdit a přejít na další krok. Pokud si nepřejete danou sekci vyplnit, klikněte na "Přeskočit". Jakmile se Vám ukáže "Souhrn přihlášky", po zkontrolování dáte "Dokončit a odeslat". Na obrazovce se objeví zelený text, že vše odešlo v pořádku a na e-mail, který jste do přihlášky uvedli, Vám bude automaticky zaslán Souhrn této přihlášky. Po obdržení Vaší přihlášky provedeme registraci a nejpozději do 3 pracovních dnů Vám bude odeslána "Výzva k platbě - Potvrzení o přijetí přihlášky".

 

V případě, že již máte založený účet v našem novém systému, tak se stačí jen přihlásit. V opačném případě přejděte na "Založit nový účet a podat přihlášku", kde si v jednom kroku založíte účet a hned podáte přihlášku.

Zadejte e-mail, který jste vyplnili během registrace. Na tento e-mail vám bude zaslána zpráva s postupem pro nastavení nového hesla.