Volný čas

Níže uvedená nabídka není součástí oficiálního programu.
Jednotlivé akce jsou samostatně organizované a jako takové jsou účastníkům konference nabídnuty v časech mimo jednání konference za vstupné.

Vstupné není hrazeno ani částečně dotováno z prostředků farmaceutických firem, které jsou členy AIFP.

 

Divadelní představení    

21. 4. 2023 od 20.00 hod.
Lázeňské divadlo

Manželský čtyřúhelník tentokrát na horách
Komedie o vtipkování žen o tom, jak jsou muži neschopní, negalantní, líní, a jak se s nimi nedá žít, a stesky mužů o tom, že ženy se nedají pochopit ...

 

vstupné - 400,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 


Genius loci baťovského Zlína          OBSAZENO

22. 4. 2023 
14.00 hod. odjezd ze zastávky u hotelu Palace

Pouhých 25 km od Luhačovic leží krajské město Zlín. Jeho rozvoj v první polovině 20. století zásadním způsobem ovlivnila firma Baťa.

V průběhu výletu se vydáte do Baťovy továrny, vyjedete pojízdnou kanceláří šéfa firmy umístěnou ve výtahu na terasu legendární budovy č. 21, kde bývalo ředitelství firmy Baťa. Z výšky poznáte funkcionalistický Zlín, koncipovaný baťovskými architekty jako město v zahradách. Během krátké vycházky městem se dozvíte např. o jedinečném výchovném a vzdělávacím systému tzv. Baťovy školy práce. Program výletu zakončí komentovaná prohlídka Památníku Tomáše Bati, který je jednou z nejvýznamnějších staveb moderní architektury v evropském měřítku.  

 

vstupné - 350,- Kč

 

 

 

                                                                


Společenský večer 

22. 4. 2023 od 19.00 hod.
hotel Harmonie I.

Večerem Vás bude provázet cimbalová kapela Cimbal Music, která jistě zajistí pohodovou a veselou náladu. Dobrou hudbu samozřejmě doplní rautové občerstvení a moravské víno.

 

vstupné - 1.200,- Kč